> ALUMETAL POLAND SP. Z O.O. ZAKŁAD KETY

ALUMETAL POLAND SP. Z O.O.

ZAKŁAD KĘTY

Adres:

al. Wojska Polskiego 17

32-650 Kęty

tel: (+48 33) 47 07 157
fax: (+48 33) 47 07 180

alumetal@alumetal.pl
www.alumetal.pl

 

        

Alumetal Poland sp. z o.o. Zakład Kęty 

Sąd Rejonowy w Zielonej Górze,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
nr KRS 0000303315
NIP 549-23-38-255
kapitał zakładowy 164 981 300,00 zł - w pełni opłacony


    ZARZĄD
Adamczyk Szymon
Prezes Zarządu

tel.: (+48 33) 47 07 129
sadamczyk@alumetal.pl


Słupski Andrzej
Członek Zarządu

tel.: (+48 33) 47 07 140
 aslupski
@alumetal.pl

Błasiak Krzysztof
Wiceprezes Zarządu

tel.: (+48 33) 47 07 128
kblasiak@alumetal.pl

Grzybek Przemysław
Członek Zarządu

tel.: (+48 33) 47 07 130
pgrzybek@alumetal.pl
 
    KIEROWNIK ZAKŁADU

Kliś Tomasz

Kierownik zakładu

tel.: (+48 33) 47 07 103
tel. kom.: +48 600 207 431

tklis@alumetal.pl

   
    SEKRETARIAT
Piwowarczyk Halina

tel.: (+48 33) 47 07 157
fax: (+48 33) 47 07 180
hpiwowarczyk@alumetal.pl
   

    DZIAŁ LOGISTYKI

Szpila Janusz
Kierownik Działu Logistyki
tel.: (+48 33) 47 07 106
tel. kom.: +48 728 417 972

jszpila@alumetal.pl

Kupiec Grażyna

tel.: (+48 33) 47 07 221

gkupiec@alumetal.pl

Marcisz Halina

tel.: (+48 15) 47 07 222

hmarcisz@alumetal.pl

    DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY
Furtak Krzysztof
Główny Księgowy

tel.: (+48 33) 47 07 131
tel. kom.: +48 664 034 287
kfurtak@alumetal.pl
   
    DZIAŁ JAKOŚCI
Bagier Józef
Kierownik Działu Zarządzania Jakością

tel.: (+48 33) 47 07 104
tel.kom.: + 48 728 417 982
jbagier@alumetal.pl
   
     
© Copyright ALUMETAL S.A.
Nie akceptuję
Akceptuję